Ciągniki rolnicze

Tractor Of The Year na polskich polach

Od wyborów Tractor Of The Year minęło już wiele miesięcy. W tym roku jednak czekamy aż na polskich polach zagości maszyna, która zasłużyła na ten laur. Ciągnikiem, który zdobył ten tytuł na sezon 2017 jest Case IH Optum 300 CVX.

Case IH Optum 300 CVX to ciągnik o mocy znamionowej 300 KM. Jest napędzany 6 cylindrowym silnikiem o mocy 6,7 litra. Wykorzystuje bezstopniową przekładnię CVX. Ponadto posiada system automatycznego zarządzania wydajnością APM (Automatic Productivity Management), który reguluje obroty silnika i przełożenie przekładni, aby zapewnić optymalną wydajność i oszczędność paliwa.

W tym roku nie został zarejestrowany żaden ciągnik Case IH Optum 300 CVX, co nie oznacza, że nie można znaleźć go pracującego na polach. Zanim Case IH zdobył tytuł, maszyna ta była rejestrowana w 2016 roku 4-krotnie.

Kto ma taką możliwość może zobaczyć ten ciągnik w okolicach Gryfina w województwie Zachodniopomorskim, we Włynówkowie w województwie pomorskim oraz w Dębsko-Ośrodek w województwie Wielkopolskim.

Poprzedni post

Traktor na poniedziałek

Następny post

Ciągnik na 10 hektarów - jaki ciągnik na gospodarstwo?

Autor

Michał Kowalski

Michał Kowalski

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *