Przyczepy rolnicze

Sprzedaż przyczep rolniczych. 341 sztuk we wrześniu. Pronar z ogromnym udziałem!

Sprzedaż przyczep rolniczych mierzona liczbą rejestracji wyniosła we wrześniu 341 sztuk. Niekwestionowanym liderem tego zestawienia jest Pronar, którego przyczepy zostały zarejestrowane w ilości 135 sztuk.

Wrześniowa sprzedaż przyczep rolniczych była jedną z niższych w tym roku, jednak zdecydowanie lepsza niż przed rokiem. W 2016 roku rolnicy zarejestrowali zaledwie 149 przyczep. Wzrost sprzedaży w stosunku do ubiegłego roku wyniósł blisko 130%. Od początku roku na polach pojawiło się 3651 nowych przyczep. Jest to więcej niż w całym ubiegłym roku, kiedy po 12 miesiącach liczba rejestracji wyniosła 2981 sztuk.

Liderem wrześniowego zestawienia jest firma Pronar. W opisywanym miesiącu rolnicy zarejestrowali 135 przyczep tego producenta. Na kolejnych miejscach znalazły się Metal-Fach (41 sztuk) oraz Wielton (29 sztuk). Wyniki sprzedażowe marki Pronar, są w tym roku imponujące. Firma już teraz osiągnęła lepsze rezultaty niż w całym ubiegłym roku. Jednak podobnie wygląda to w przypadku firmy Metal-Fach, Metaltech, Wielton, Zasław i Ursus.

*sprzedaż mierzona liczbą rejestacji

Poprzedni post

Ursus liderem sprzedaży we wrześniu!

Następny post

Top 10 modeli ciągników we wrześniu. Najpopularniejsze ciągniki w Polsce

Autor

Michał Kowalski

Michał Kowalski

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *