Ciągniki rolnicze

Najczęściej kupowany traktor w 2022 roku. John Deere 6155M. Wybór rolników i firm.

Najczęściej kupowany traktor w 2022 roku to JOHN DEERE 6155M. Ten uniwersalny ciągnik o mocy 155 KM był głównym wyborem rolników indywidualnych oraz firm. Sprzedał się w liczbie 416 sztuk.

 

John Deere 6155M to uniwersalny traktor, który sprawdzi w wielu zadaniach na farmie. Ta uniwersalność zaprowadziła model na sprzedażowy szczyt w 2022 roku.

Łączna sprzedaż tego modelu wyniosła 416 sztuk, ale to co ciekawe, to fakt, że maszyna ta była wybierana najczęściej przez rolników indywidualnych jak również przez firmy. W obu tych kategoriach sprzedaż podzieliła się niemal po połowie. 198 maszyn to zakupy indywidualne, natomiast 218 sztuk to wybór firm.

Ciągnik ten zawojował rynek w 2022 roku wyprzedzając najbliższego konkurenta o ponad 200 sztuk. Podobnie imponująco wyglądał wzrost sprzedaży tego modelu w stosunku do ubiegłego roku. W 2021 roku całościowa sprzedaż tego modelu to 247 sztuk, zatem mówimy o wzroście na poziomie blisko 70%. Przełożyło się to na 169 sztuk więcej rok do roku.

Gdzie zobaczymy w pracy ciągnik John Deere 6155M?

Ciągnik John Deere 6155M był chętnie kupowany w wielu województwach w Polsce. W katalogu John Deere model ten zdobył dominująca pozycję w wielu województwach.

Najłatwiej będzie spotkać tę maszynę w województwie kujawsko-pomorskim. W ubiegłym roku to właśnie tutaj zostało sprzedanych najwięcej tych maszyn a wynik sprzedażowy jaki przypisujemy temu województwu to 96 sztuk. Wysoka sprzedaż tego modelu była również w województwach warmińsko-mazurskim oraz wielkopolskim. Było to odpowiednio 54 i 51 sztuk.

Niezwykle trudno będzie go znaleźć w województwie małopolskim. W całym roku zostały tam sprzedane zaledwie dwie sztuki.

 

 

Poprzedni post

New Holland, John Deere i Kubota. Najlepiej sprzedające się ciągniki w 2022 roku.

Następny post

Traktory do 50 KM w 2022 roku. Niedoceniane maluchy?

Autor

Michał Kowalski

Michał Kowalski

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *