Ciągniki rolniczeInfografiki

Zaskakujące dane sprzedaży ciągników po 10 dniach czerwca!

Wszyscy powoli przyzwyczaili się, że sprzedaż nowych ciągników rolniczych jest daleka od oczekiwań zarówno dilerów, producentów oraz rolników. Czasy, kiedy co miesiąc pojawiał się kolejny rekord sprzedaży dawno minęły. Ale pierwsze 10 dni czerwca dają powody do zadowolenia.

Jest to najlepsze otwarcie miesiąca w tym roku według danych z rejestracji ciągników rolniczych. Trochę podobnie było w poprzednim roku, kiedy sprzedaż w czerwcu była nieznacznie lepsza od majowej.  Jednak najczęściej sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych rosła do kwietnia, by w kolejnych miesiąca się zmniejszać.

Tym razem jest zupełnie inaczej. Już końcówka maja pokazała, że możemy mówić o poprawie nastrojów. Potwierdziło się to wraz z nowymi informacjami. Na pola trafiło 260 nowych maszyn. Zestawieniu najlepiej sprzedających się marek przewodzi New Holland przed Kubotą i Zetorem.

*sprzedaż mierzona liczbą rejestracji

Poprzedni post

Zetor Major 80 przed Ursus C 380

Następny post

Czechy - sprzedaż ciągników w maju

Autor

Michał Kowalski

Michał Kowalski

1 komentarz

  1. […] sprzedaż, o czym pisaliśmy tutaj. Po 20 dniach czerwca sprzedaż wynosiła 421 sztuk, chociaż otwarcie miesiąca było bardzo obiecujące. Zatem w ostatniej części miesiąca zarejestrowano łącznie 338 ciągników. Ostatecznie z […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *