Ciągniki rolnicze

Case IH Maxxum Multicontroller zdobywa tytuł “Maszyna Rolnicza Roku 2017″

Case IH zdobywa tytuł “Maszyna Rolnicza Roku 2017″. Konkurs pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju wsi jednogłośnie wygrał model Maxxum Multicontroller.

Nagroda Maszyn Rolnicza Roku to konkurs organizowany przez Instytut Techniczno-Przyrodniczy Oddział Warszawa. Jest on realizowany w dwóch kategoriach: maszyny produkcji krajowej oraz maszyny z importu. Case IH Maxxum Multicontroller wygrał jednogłośnie w kategorii maszyn importowanych.

Celem konkursu był wybór maszyny rolniczej, wyróżniającej się oryginalnością konstrukcji, funkcjonalnością, bezpieczeństwem obsługi oraz jakością pracy. Komisja szczególną uwagą zwracała na nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych, ergonomię i BHP, funkcjonalność i parametry eksploatacyjne. Jedna istotne były również tzw. miękkie parametry jak estetyka wykonania i jakość.

Case IH Maxxum Multicontroller
Case IH Maxxum Multicontroller

Case IH Maxxum Multicotroller to ciągniki o mocy od 116 do 145 KM. Jest to 5 modeli na 8-biegowej, automatycznej przekładni przełączalnej pod obciążaniem ActiveDrive 8 24×24. Ciągniki mają czterocylidrowe serce o pojemności 4,5 litra, oprócz Maxxum 150 Multicotroller z sześciocylidrową jednostką 6,7 litra.

Poprzedni post

Jaskot na Święta!

Następny post

Ursus C 360. Ciągniki używane w Polsce

Autor

Michał Kowalski

Michał Kowalski

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *