Ciągniki rolnicze

Jaskot na Święta!

Firma Jaskot – dealer marek Zetor i Deutz-Fahr – to rodzinna firma, która powstała w 1995 roku i działa głównie na Dolnym Śląsku. Z końcem roku podsumowała dla nas ostatnie 12 miesięcy i przesyła piękne życzenia.

Jaskot Logo

Jakie były największe pozytywy 2017 roku?

W naszej ocenie największym pozytywem tego roku było uruchomienie w końcu dopłat dla rolników w ramach PROW. Chociaż poziom dotowania nie jest na bardzo wysokim poziomie to jednak w pozytywny i wyraźny sposób wpłynęło to na poprawę koniunktury w bieżącym roku. Szczególnie odczuwalne jest to w ostatnim kwartale 2017 r.

Który produkt był sprzedażową gwiazdą w mijającym roku?

W ofercie naszej firmy możemy poszczycić się obecnością nawet 3 gwiazd rynkowych. W pierwszej połowie 2017 roku gwiazdą taką były modele Deutz Fahr Agrolux we wszystkich wersjach. W drugiej połowie bieżącego roku ze względu na kończącą się produkcję Agrolux-a model ten godnie został zastąpiony przez serię 5080 Ecoline. Naturalnie również ze stajni Deutz Fahr.

Nie możemy także zapomnieć o marce Zetor i tu już od paru lat wiedzie prym model Major 80.

 

„Naszym klientom przede wszystkim życzymy zdrowia i satysfakcji z prowadzenia gospodarstwa rolnego. Satysfakcji szeroko pojętej, zarówno finansowo jak i tej prostej polegającej na poczuciu dobrze zrobionej pracy. Życzymy im również, tak normalnie po ludzku, mniej zmartwień, więcej radości z dnia codziennego, czy spełnienia tych nawet najskrytszych marzeń i planów. No i może, aby w nowym roku trochę lepiej funkcjonowały kwestie dopłat i dotacji ze wszelkich programów agencyjnych.”

 

Poprzedni post

Agromarket Jaryszki Zamość na Święta

Następny post

Case IH Maxxum Multicontroller zdobywa tytuł “Maszyna Rolnicza Roku 2017"

Autor

Michał Kowalski

Michał Kowalski

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *